0
KOLEKSİYON


KORDON CİNSİ


KORDON RENGİ


KADRAN RENGİ

FİYAT


Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

TARİHÇE

 Yüksek teknoloji standartlarında seçkin, kibar, asil ve modern bir koleksiyon…
Jean Perret markasının filozofisi; sofistike bir dokunuş katılmış, şehirli havası ve günümüz trendlerine sahip, farklı ve asil modellerle oluşturulmuş bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Markanın 100 yılı aşan tarihi ile yüksek kaliteli saatleri, İsviçre saatçiliğinin geleneksel özelliklerini, yenilikçi ve modern bir yaklaşımla harmanlanıyor ve Jean Perret, son derece rafine bir çeşitlilik Türk tüketicinin beğenisine sunuluyor.
İsviçre tutkusu kokan koleksiyon, farklı kategorilerde, değişik yaşam stillerine uyum sağlayabilecek dokuda ve kalitede sayısız yenilikçi, havalı ve modern tasarıma sahip.
Jean Perret saatleri, başarılı tasarımlarıyla markaya özgü son derece rafine bir koleksiyon sunuyor. Bu koleksiyonun bünyesinde barındırdığı farklı kategorilerde yenilikçi, havalı, asil ve modern tasarımlar, değişik yaşam stillerine uyum sağlayabilecek dokuda ve kaliteyi gözler önüne seriyor.
Bağımsız, güçlü, asil ve günümüzün modern insanını simgeleyen markada öne çıkan unsurlardan biri de klasik saat modellerine kattığı çarpıcı detaylar; stil sahibi kişilerin kollarını süsleyecek.